1_crop_size.jpg2_crop_size.jpg3_crop_size.jpg4_crop_size.jpg

 Hledáme brigádnice a brigádníky na léto 2019, nástup možný ihned. Prodej a příprava lehkého občerstvení a nealko-nápojů. Věk od 16 let. Ubytování zdarma. Plat 100 Kč/hod. Možnost volnočasových aktivit v krásné přírodě. 

Autocamp OASA *** Staňkov

Již 28 let se snažíme, aby se Vám u nás líbilo.  

Autocamp OASA® leží v kouzelné krajině Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, plné zelených lesů a početných rybníků. Pro nás je ochrana přírody velice důležitá a snažíme se proto být v souladu s ní. Díky tomu byl Autocamp OASA® jako první kemp v České republice oceněn Ekoznačkou EU (The Flower), která označuje služby, splňující vysoké standardy kvality a šetrnosti vůči životnímu prostředí a je uznávána v celé Evropě.

Kemp Vám nabízí na ploše 2ha možnost strávit dovolenou podle Vašich představ přímo na břehu Staňkovského rybníka s písečným dnem a hned dvěma nej. Je nejdelším rybníkem v České republice (7,5km) a také má největší objem vody. U hráze dosahuje hloubky až 15 metrů a po obvodu měří 25km.

Šetříme životní prostředí. Třídíme odpad. Používáme a nabíjíme elektrokola, Segweye a elektromobily.  Na střeše máme 18 solárních a 35 fotovoltaických panelů, které ohřejí vodu a vyrobí mnoho elektrické energie. Nikdy jsme nežádali o žádnou dotaci a vyrobený proud spotřebováváme sami v kempu.

WIFI pokrývá většinu kempu a je zdarma. Připojeni jsme přes nejmodernější LTE technologii.

Máme novou kuchyňku s myčkou, pračkou, lednicí, mrazákem, mikrovlnkami, vařiči a dřezy s teplou vodou.

O pátečních večerech jihočeské víly tančící na hladině rybníka nehledejte. Nejspíš budou zpívat a tančit se skupinou TORO band, která pro ně i pro Vás hraje k poslechu a tanci každý pátek v červenci od 18 do 22h.

Autocamp OASA ***